Hakkımızda

2000 yılında Ankara’da kurulan LaCar Rent a Car, geçmişin verdiği tecrübeler ve modern yaşamın zorunluluğu olan yeniliklerle müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmaktadır.

LaCar Rent a Car Havalimanı Araç Kiralama, VIP Transfer, Filo Kiralama, Günlük Kiralama ve Şoförlü Araç Kiralama alanlarında müşterilerine en iyi hizmet sunmayı amaçlayan profesyonel ve güler yüzlü personeliyle 24 saat hizmet vermektedir.

Misyon olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen LaCar Rent a Car her yıl yenilenen filosunda yer alan ekonomik, orta ve üst segmentteki araçları ile her geçen gün gelişen teknolojinin rahatlığı ve güvenilirliğini müşterilerine sunmaktadır.

LaCar Rent a Car’ın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

LaCar Rent a Car kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurt dışındaki tüm müşterilerine özel, kişiselleştirilmiş çeşitli fırsatlarla dolu eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatma vizyonu doğrultusunda hizmet vererek çalışma hayatına tüm hızıyla devam etmektedir.

 

LaCar Rent a Car,

Araç Kiralamadan daha fazlası..